پیام تسلیت مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن شهادت امیرالمومنین، حضرت علی (ع)به گزارش روابط عمومي اداره كل استاندارد استان كرمانشاه، محمود رضا نيازي مدير كل استاندارد استان با صدور پيامي فرا رسيدن سالروز شهادت حضرت علي (ع) را تسليت گفت.
در متن اين پيام چنين آمده است:
اينک که در شب‌هاي پر برکت قدر بار ديگر توفيق عبادت و بندگي و بهره‌گيري از معنويات خوان گسترده الهي نصيب همه بندگان شده، با ياد بزرگ‌مرد تاريخ علي (ع) زير باران رحمت "ليله القدر" مي‌ايستيم تا جان‌هايمان تطهير شود و شايد به مضمون قدر که مي‌گويند از هزار ماه برتر است دست‌يابيم گرچه ما را بر عظمت و شناسايي آن راهي نيست.
 بدین وسیله اداره كل استاندارد استان كرمانشاه به نمايندگي از سازمان ملي استاندارد ايران، ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت جانفرسای خورشید فروزان امامت و ولایت، توفیق بهره مندی از عنایات و الطاف ویژه حضرت حق در شب های قدر را برای تمامي شيعيان و دوستداران حضرت در سراسر جهان از خداوند منان مسئلت می نماید. امید آن که در پرتو پر فروغ رفتار و گفتار حضرت امیرالمومنین(ع) و با پیروی از منش و سیره آن بزرگوار در دستگیری از نیازمندان و یاری محرومان به توفیق روزافزون دست یابیم.