Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/kermansh/public_html/config.php on line 3
مدیرکل استاندارد کرمانشاه خبر داد: کشف و معدوم کردن بیش از 2 تن سویا برگر غیر استاندارد در استان کرانشاه

مدیرکل استاندارد کرمانشاه خبر داد: کشف و معدوم کردن بیش از 2 تن سویا برگر غیر استاندارد در استان کرانشاه
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کرمانشاه، بیش از 2000 کیلوگرم محصول سویابرگر غیر استاندارد تولید شده در کرمانشاه توسط بازرسان استاندارد شناسایی و معدوم شد. بر اساس این گزارش، طی بازرسی و نمونه برداری های انجام شده از یکی از واحد های تولیدی فرآورده گوشتی شهرستان کرمانشاه، تعداد 180 کارتن 24 بسته ای به وزن 2160 کیلوگرم محصول سویا برگر غیر استاندارد تولید شده، کشف و جهت آزمون میکروبی به آزمایشگاه استاندارد ارسال شد که پس از حصول نتیجه ، مشخص شد میزان باکتری های مجاز موجود در محصول مذکور از حد متعارف بیشتر است .
محمودرضا نیازی مدیرکل استاندارد کرمانشاه در این رابطه افزود: لزوم رعایت استاندارد ها و تضمین کیفیت و سلامت به عنوان مسئله ای کلیدی، برای رقابت در صحنه صنایع غذایی و بقای تولید کنندگان مواد غذایی مختلف حایز اهمیت می باشد و از سویی مطالبه جدی مصرف کنندگان مواد غذایی، مسئولیت سازمان استاندارد را در قبال سلامتی و امنیت خاطر آنان متمایز و برجسته می کند . لذا برخورد با تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالاهای فاقد کیفیت و مغایر با ویژگی های استاندارد های ملی در اولویت فعالیت های این اداره کل قرار دارد .