Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/kermansh/public_html/config.php on line 3
مدیرکل استاندارد کرمانشاه خبر داد: امحای هشت تن فرآورده لبنی در کرمانشاه

مدیرکل استاندارد کرمانشاه خبر داد: امحای هشت تن فرآورده لبنی در کرمانشاهبه گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد کرمانشاه محمودرضا نیازی مدیرکل با اعلام این خبر گفت: طی بازرسی های سرزده کارشناسان این اداره کل از یکی از واحدهای تولید کننده لبنیات مقدار 8000 کیلوگرم انواع فرآورده لبنی شامل ( مقدار 4062 کیلوگرم فرآورده ماست 700 و 200 گرمی و مقدار 4000 کیلوگرم دوغ بدون گاز 1.5 لیتری ) به علت اتمام تاریخ انقضاء، قبل از عرضه به بازار مصرف کشف و توقیف گردید.
لذا در راستای تأمین سلامت مردم، حمایت از حقوق مصرف کنندگان و اجرای قوانین جاری سازمان ملی استاندارد محموله توقیف شده با حضور کارشناسان این اداره کل در محل واحد مذکور امحاء گردید.
نیازی به متخلفین هشدار داد و تأکید کرد: کارشناسان این اداره کل در قالب بازرسی‌ها و خریدهای روزانه کالاهای تحت پوشش استاندارد از سطح بازار و بازرسی‌های ادواری از خطوط تولید، عرصه را بر سودجویان و متخلفان تنگ نموده‌اند.
وی ضمن توصیه رعایت قوانین استاندارد از سوی واحدهای تولیدی، خاطرنشان کرد این اداره کل همواره با تمام توان اجرایی خود با متخلفین برخورد کرده و سلامت جامعه را با هیچ مؤلفه دیگری معاوضه نمی نماید.  
ایشان در پایان از مردم خواست به هنگام خرید کالا بخصوص فرآورده های غذایی به تاریخ تولید و انقضاء کالا نیز دقت بیشتری نمایند و در صورت مشاهده‌ی هرگونه کالای مشکوک یا با کیفیت پایین، از طریق تلفن گویای 1517 که بصورت شبانه روزی فعال می باشد شکایات را در سامانه مذکور ثبت و یا مراتب به واحد امور حقوقی اداره کل استاندارد کرمانشاه گزارش نمایند.